Корисні канікули з ННІБТ «УАБС» СумДУ

З метою підвищення фінансової грамотності школярів, а також їх обізнаності щодо ролі та сутності фінансових професій було проведено зустрічі в межах роботи шкільних таборів

У перший місяць літніх канікул в ННІБТ «УАБС» було проведено низку зустрічей зі школярами міста Суми. В заходах взяли участь вихованці СШ № 10, СШ №29, ЗОШ № 15.

Заходи для школярів різного віку були спрямовані в першу чергу на підвищення їхньої фінансової грамотності.

Так, п’ятикласники зі школи № 29 відвідали музей грошей та історії розвитку банківської справи на Сумщині та взяли участь у гру, присвяченій грошам та вмінню ними розпоряджатися, яку провели Крухмаль О.В. та Павленко Л.Д.

Для шестикласників школи № 10 доцент кафедри банківської справи Крухмаль О.В. провела інтерактивну лекцію та вікторину на тему «Українська валюта», під час яких учні мали змогу ознайомитися з історією виникнення гривні, цікавими фактами, а також елементами захисту українських банкнот.

Для учнів сьомих та восьмих класів школи №15 доцент Крухмаль О.В. провела інтерактивні лекції на тему «Гроші у сучасному світі». Після лекцій Павленко Л.Д. та Крухмаль О.В. для кожної групи провели вікторину, під час якої школярі могли перевірити свої знання.

Десятикласники школи №10 спочатку відвідали музей грошей та розвитку банківської справи на Сумщині, де дізналися про історію виникнення банків, їх роль та функції, діяльність банків в Україні, а потім доцент Бєлова І.В. розповіла їм про фінансові професії, їх роль та значення в сучасному світі та ознайомила з переліком спеціальностей СумДУ.

Крім того для десятикласників доцентом Бєловою І.В. була проведена лекція на тему “Протидія відмиванню грошей та фінансуванню тероризму: світові тенденції та українські досягнення”, а також розважальна гра “Хлопці проти дівчат”.

За відгуками і учнів і вчителів ці відвідини були не просто цікавими, а ще й корисними. Тож учні висловили бажання відвідати «УАБС» ще раз.