Дискусійний клуб ННІБТ “УАБС”: стартап, або бізнес з нуля

19 жовтня у кімнаті відпочинку гуртожитку №2а ННІБТ відбулося чергове засідання дискусійного клубу  «Думка».

Студентське життя цікаве та різноманітне. Та на реалізацію всіх бажань та цілей, зазвичай, потрібні гроші. І тут студент починає задумуватися, що б могло принести йому певний заробіток та розкрити потенціал. А так, як інститут в нас бізнес технологій, звісно, кожен мріє відкрити свою справу. Здавалося б, кожен бізнес потребує певного капіталу. Але студент 6 курсу економічної кібернетики Олександр Назаренко зміг переконати нас, що для того , щоб відкрити свій бізнес, навчаючись в ВУЗі, потрібні лише бажання та знання справи.

Олександр, що за 6 років навчання в Сумах встиг попрацювати в майже 30 сферах, на нашому засіданні клубу поділився з присутніми секретами успіху бізнесмена-початківця. Виявилося, що кожен з нас може розпочати свою справу. Він схематично пояснив що потрібно знати, щоб розпочати. Олександр привів багато цікавих і життєвих прикладів успіху таких самих студентів як ми. Приємним доповненням стало те, що він, лише дізнавшись про наші хобі, дав кожному цінні поради та ідеї для розвитку власного бізнесу.

Ця зустріч надихнула присутніх, відкрила багато нових таємниць та додала упевненості в тому, що ми самі вибираємо, ким бути, треба лише мати ціль та старанно працювати над її здійсненням.