Переможці 58 Битви Стартапів у ННІБТ “УАБС” серед переможців Осіннього фіналу Битви Стартапів!

Як вже повідомлялося, за ініціативою кафедри економічної кібернетики ННІБТ «УАБС» СумДУ 17 вересня вперше в Сумах на базі Конгрес-центру СумДУ відбулася Битва Стартапів – захід, метою якого є допомога молодим підприємцям у пошуку інвестицій, оцінці готовності та інвестиційної привабливості їх проектів.

Переможцем 58 Битви Стартапів став проект Фармакологічний довідник «PharmGuide», який набрав найбільшу кількість балів за результатами голосування експертів. «Програмний продукт «Фармакологічний довідник «PharmGuide» розроблений з метою швидкого доступу сімейним лікарем (та іншими зацікавленими особами) до основної інформації про лікарські засоби. Програма працює в автономному режимі (без доступу до інтернету) на операційній системі Андроїд.

Команда переможців 13 жовтня взяла участь у Великому осінньому фіналі Битви Стартапів, на якому 16 підприємців з різних куточків України, що перемогли у відбіркових турах битви, представили експертам свої стартапи.

Переможцем Осіннього фіналу Битви Стартапів за результатами онлайн-голосування гостей став переможець 58 Битви Стартапів, Суми – «PharmGuide».

Кафедра економічної кібернетики щиро вітає переможців, бажає подальших успіхів та сподівається, що організація наступної Битви Стартапів дозволить розкрити нові інвестиційні можливості для підприємців, реалізувати їх ідеї.

Інформацію підготувала
старший викладач кафедри економічної кібернетики
Яременко Н.С.