Координатор програми Жана Моне від УАБС вивчала досвід центру Європейських студій

Доцент кафедри банківської справи, координатор модуля Жана Моне в Академії, представник Центру ARMG Л.Ю. Сисоєва взяла участь у Міжнародній конференції, організатором якої став Центр імені Жана Моне з європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська академія»

30 жовтня 2015 року в приміщенні Музею звитяги НаУКМА відбулася Міжнародна конференція на тему “Наукові і практичні виклики подолання внутрішніх конфліктів в Україні і пострадянському просторі”, присвячена розгляду міжрегіональних історичних, культурних та політичних відмінностей як визначальних чинників виникнення внутрішніх конфліктів в Україні.

На початку конференції присутніх привітав президент НаУКМА Андрій Мелешевич, який акцентував увагу на важливості проведення наукових заходів, присвячених обговоренню питань виникнення та подолання внутрішніх суперечностей в Україні.

Доповідь наступного учасника Андрія Дзюбенка, який є представником ОБСЄ в Україні, була присвячена висвітленню функції та ролі місії ОБСЄ у врегулюванні військового конфлікту на Сході України та міжнародних конфліктів в інших країнах світу.

Також перед присутніми виступив завідувач кафедри міжнародного права та спеціальних правових наук НаУКМА, голова Центру імені Жана Моне з європейських студій Роман Петров з доповіддю на тему «Вплив внутрішніх конфліктів в Україні на міжнародне право».

У конференції також взяли участь відомі іноземні експерти та професори: доктор Аарон Матта, представник Інституту глобального правосуддя (м. Гаага, Нідерланди), професор Гага Габрігідзе, представник університету Нового Мислення (м. Тбілісі, Грузія), професор Пауль Калініченко, представник Московського державного юридичного університету (м. Москва, Російська Федерація), професор Міхаела Тофан, представник Ясського університету (Румунія), Сюзана Новакова, представник Інституту соціальних наук (м. Гаага, Нідерланди).

Наприкінці конференції учасники обговорили нагальні питання реалізації проектів Програми Жана Моне в Україні.

Інформацію підготувала
доцент кафедри банківської справи