Подяка від Сумської обласної державної адміністрації

На ім’я ректора Сумського державного університету А.В. Васильєва надійшов лист-подяка Д’яконовій Ірині Іванівні – директору ННІБТ «УАБС» СумДУ, доктору економічних наук, професору; Школьник Інні Олександрівні – завідувачу кафедри фінансів, банківської справи і страхування ННІБТ «УАБС», доктору економічних наук, професору та працівникам кафедри фінансів, банківської справи і страхування Інституту бізнес-технологій «УАБС»; Васильєвій Тетяні Анатоліївні – директору ННІ ФЕМ ім. О. Балацького, Петрушенку Юрію Миколайовичу – завідувачу кафедри міжнародної економіки ННІБТ «УАБС», доктору економічних наук, доценту за надану допомогу у проведенні заходу за сприяння та надану допомогу в організації проведення V I обласного турніру юних економістів на базі Інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету.

04-14_5010