Початок перспективної співпраці кафедри із турецькими та казахськими партнерами

12 квітня 2021 року розпочалася співпраця кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ із турецькими та казахськими партнерами у напрямку надання науково-консультаційних послуг у формі коротких курсів для магістрів із Казахстану. До проекту залучено 9 викладачів кафедри: д.е.н., професори Макаренко М.І., Журавка Ф.А., Петрушенко Ю.М., Д’яконова І.І., Таранюк Л.М., д.е.н. та к.е.н., доценти Галинська Ю.В., Костюченко Н.М., Щербина Т.В. та Замора О.М. в якості координатора проекта. Проект триватиме два з половиною тижні та дасть можливість розширити професійні навички учасників з урахуванням міжнародного досвіду, наукового зокрема.
Партнером виступає міжнародна консультаційна компанія StartinForum (Туреччина), яка розробляє та реалізовує проекти, організовує освітні програми та курси, проводить міжнародні конференції в галузі освіти, технологій та вивчення мови.