Онлайн-семінар «Застосування економетрики у прикладних наукових дослідженнях»

В рамках вивчення дисципліни «Економетрика» студенти 2 курсу ОПП «Економічна кібернетика» та «Бізнес-аналітика» взяли учать в онлайн-семінарі «Застосування економетрики у прикладних наукових дослідженнях», який відбувся 23 квітня 2021 року.

Семінар проводив Миненко Сергій Володимирович – аспірант Сумського державного університету, член робочої групи з виконання госпдоговірної науково-дослідної теми «Проведення досліджень з визначення прогнозних показників економічного і соціального розвитку міста Суми на середньостроковий період» (керівник НДР –  д.е.н., професор Васильєва Т.А)

Миненко С.В. зосередив увагу на результатах розробки прогнозу економічного і соціального розвитку міст та районів Сумської області,  розповів про виконання госпдоговірних науково-дослідних тем на замовлення виконавчих комітетів Сумської, Роменської та Охтирської  міських рад та Сумської, Роменської, Ямпільської, Конотопської, Путивлюської, Тростянецької, Білопільської, Великописарівської, Серединобудської, Шосткинської, Глухівської та Липоводолинської районних державних адміністрацій.

Сергій Володимирович навів приклади побудови економетричних моделей, зосередив увагу на необхідності вивчення базових дисциплін, зокрема економетрики, з метою подальшого застосування основних положень и методів економетрики при вивченні наступних дисциплін, при виконанні бакалаврської та магістерської кваліфікаційних робіт.

Миненко С.В. поділився результатами власного наукового дослідження, яке виконується в рамках дисертаційної роботи. До зустрічі залучились студенти інших курсів  ОПП «Економічна кібернетика» та «Бізнес-аналітика».

Кафедра економічної кібернетики щиро вдячна Сергію Володимировичу за змістовну та цікаву зустріч!