Оголошується конкурс на кращу назву та логотип клубу волонтерів академії

За ініціативи кафедри банківської справи найближчим часом з числа студентів та працівників академії буде створено клуб волонтерівспівтовариство однодумців, об’єднаних бажанням допомогти тим, хто опинився у складній життєвій ситуації, внести свій вклад у благоустрій нашого міста, організувати та прийняти участь у реалізації соціальних проектів тощо.

Усі, кого зацікавив цей проект, можуть звертатися з ідеями, пропозиціями та будь-якими питаннями до Малиш Ганни Анатоліївни, асистент кафедри банківської справи, координатор проекту (ауд. 266-2).

Сьогодні кафедра банківської справи пропонує разом вирішити важливе питання: дати назву та розробити логотип для майбутнього клубу волонтерів академії.

Бажаючі прийняти участь у конкурсі на кращі назву та логотип клубу можуть викласти свої пропозиції на сторінці кафедри ВКонтакте. Конкурс триває до 27.09.2013р. Інформацію про переможця буде розміщено на сайті академії. Авторів кращих назви та логотипу буде відзначено при офіційному відкритті клубу.

Не будьмо байдужими! Давайте подамо наші міцні, дружні руки допомоги тим, хто цього потребує! Давайте разом відчуємо, як надихають, викликають повагу до самих себе надзвичайно важливі, а іноді, життєво важливі, добрі справи!

Інформацію підготувала
асистент кафедри банківської справи