Легкоатлетична естафета до Дня фізичної культури і спорту

14 вересня 2013 року до Дня фізичної культури і спорту відбулася легкоатлетична естафета.

У змаганнях прийняли участь представники загальноосвітніх шкіл м. Сум, ДЮСШ, СПТУ, коледжів, ліцеїв, вищих навчальних закладів І-ІІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Серед шести команд ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації збірна команда академії посіла перше місце.

Склад команди академії: Богдан Тєтєрєв, Тетяна Молодика, Олексій Корецький, Олександра Хмелик, Олег Холод, Вікторія Толочина, Станіслав Тритяк, Оксана Шкурат.

Переможцям було вручено кубок та грамоти.

Наша команда також отримала кубок та грамоти за абсолютну перемогу у легкоатлетичній естафеті.

Тренер збірної команди, завідувач кафедри фізичного виховання Леонід Петрович Пилипей нагороджений диплом за високий професіоналізм, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури у місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Інформацію підготувала
старший лаборант кафедри фізичного виховання
Т.М. Верхогляд