Бібліометричний аналіз: с чого почати

Початок весняного семестру, а підготовка до якісного написання кваліфікаційних робіт бакалаврів йде на максимум. 26 січня голова НТСА ННІ ФЕМ, аспірант кафедри маркетингу Яна Ус провела семінар в он-лайн режимі на тему «Застосування бібліометричного аналізу при дослідженні теоретичних аспектів кваліфікаційних робіт».

Семінар проходив у вигляді тренінгу, де на прикладах було показано важливість застосування даного методу, технологію проведення та особливості презентування отриманих результатів.

Практика минулих років показала, що такі семінари дозволяють зробити кваліфікаційні роботи більш прикладними, науково обґрунтованими та довершеними з точки зору використання наукових методів дослідження. Команда ДОМ-у сподівається, що і цьогорічні дослідження бакалаврів будуть не менш яскравішими, адже вони завжди на хвилі змін.