Маркетологи на PROMETHEUS

Освітній простір потребує постійних змін. Тема академічної доброчесності цікава викладачам, гарантам освітніх програм, завідувачам кафедр, керівництву закладів, які хочуть забезпечити високу якість освіти та підготувати конкурентоспроможних на ринку праці випускників.

Відповідаючи на виклики, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти спільно з ГО «Вище» та Саксонським центром викладання та навчання у вищій школі створило на платформі PROMETHEUS безкоштовний курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах».

Доцент кафедри маркетингу Артем Артюхов став одним з лекторів даного курсу і представив не лише теоретичні напрацювання, а й практичні кейси, як результат успішної реалізації програми забезпечення якості освіти та академічної доброчесності в СумДУ.

Пропонуємо і Вам пройти цей КУРС у вільний час.

КУРС – https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAQA+TOMU101+2020_T3/about