Участь науковців СумДУ в соціально-економічному розвитку міста Суми

Проектною групою науковців Сумського державного університету під керівництвом директора ННІ ФЕМ імені Олега Балацького, д.е.н., проф. Васильєвої Т.А. завершено роботу над:

• Прогнозом економічного і соціального розвитку міста Суми на середньостроковий період;
  • Дослідженням цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми;
  • Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми
  • Стратегією розвитку міста до 2027 р.

Було акцентовано на пріоритетах розвитку міста Суми в руслі концепції сталого розвитку. Зокрема, було акцентовано на необхідності озеленення міста, підтримання концепції «освіта протягом життя», відновленні програм, спрямованих на підвищення рівня енергоефективності, енергозбереження та енергонезалежності.

З матеріалами прогнозу, досліджень та стратегії можна ознайомитися на сайті Сумської міської ради за посиланням: