Налагоджуємо співпрацю з роботодавцями

Доцент кафедри фінансів і підприємництва ФЕМ Скляр І.Д. взяла участь у конференції Uni-Biz Bridge 3, метою якої було сприяння співпраці між закладами вищої освіти та роботодавцями. Конференція, організована UGEN уже втретє зібрала представників відомих компаній, у тому числі міжнародних, що працюють в Україні, таких як Delloite, Genesis, Danon, Райфайзенбанк Аваль, JTI, Imperial Tabacco тощо та багатьох зво України. Цікаві та актуальні питання: пошук ефективних форм поєднання студентами роботи і навчання, практична складова підготовки, механізми взаємодії університетів та роботодавців в освітньому процесі викликали жваву дискусію. Бізнес готовий до співпраці та демонструє зацікавленість у якісному випускнику та наголошує на важливості soft skills для майбутнього фахівця.