Вебінар провідних українських фахівців-практиків з M&A для студентів-підприємців

12 жовтня 2020 р. у межах онлайн-лекції курсу «Глобальні ринки і конкуренція» (гр. ПЕ-71, викладач к.е.н., доцент Сабадаш В. В.) пройшло активне обговорення вебінару (представленого запису вебінару), у якому дистанційно прийняв участь викладач Сабадаш В. В.; вебінар відбувся 23 вересня 2020 р. (Zoom конференція).

Тема вебінару «M&A-угода як стратегія зростання бізнесу» і практичні питання, висвітлені фахівцями, безпосередньо розкривають особливості конкурентних стратегій компаній у глобальному бізнес-середовищі (тема курсу «Конкуренція у глобальному бізнес-середовищі»).

Лектори вебінару представили практичні кейси M&A-угод і провели дискусію з таких напрямів:

1) Андрій Каліушенко (партнер напряму Advisory Services в аудиторській компанії Baker Tilly)

Семінар «Проведення процедури Due Diligence перед M&A-угодою».

2) Сергій Гончаревич (засновник і керуючий партнер Capital Times Investment Advisory)

Семінар «M&A-угода: практичний досвід».

3) Микола Стеценко (керуючий партнер юридичної компанії AVELLUM і Голова корпоративної практики і практики M&A)

Семінар «Юридичні питання, на яких доцільно сконцентруватися власнику в процесі M&A-угоди».

За результатами обговорення теми студенти підготують і представлять до обговорення практичні кейси українських компаній із тематики вебінару.