Де навчаються талановиті спортсмени в СумДУ? Спойлер: на кафедрі фінансів і підприємництва

Так, так, ви не повірите, але професійні спортсмени ще встигають навчатись і обирають кафедру фінансів і підприємництва.

Серед наших магістрів є Майстри спорту та Кандидати у майстри спору України:

• Борис Жуков – МСУ з волейболу. Чемпіон України та володар Кубку України. Член молодіжної збірної України.
  • Ігор Рикус – МСУ з легкої атлетики. Призер та переможець чемпіонатів України.
  • Олександра Лещенко – КМС з легкої атлетики. Переможець універсіади України в складі збірної команди СумДУ.
  • Григорій Алтухов- КМСУ з баскетболу. 4 місце у Перших всесвітніх пляжних Іграх у Катарі.
  • Ростислав Рогович- КМСУ з гандболу. Бронзовий призер всеукраїнської універсіади та чемпіонату України з гандболу.