Вітаємо з отриманням стипендії Кабінету Міністрів України!

ННІ ФЕМ імені Олега Балацького вітає Пімоненко Тетяну Володимирівну, доцента кафедри маркетингу, заступника директора з міжнародної діяльності з отрманням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Відповідна увага є цілком заслуженою, оскільки за даними Бібліометрики української науки вона входить в ТОП-5 вітчизняних науковців за індексом Гірша, який становить за наукометричними базами Scopus 9, за WOS – 7.

Пімоненко Т.В. є виконавцем держбюджетних НДР, учасником проектів Jean Monnet та SCOPES, керівником госпдоговірних науково-дослідних проектів.

Вона стипендіат програми імені Фулбрайта, Латвійського уряду, Індійської програми технічного та економічного співробітництв, Національної стипендіальної програми Словацької Республіки.

Окрім цього на початку червня отримала диплом доктора економічних наук.

Колектив ННІ ФЕМ бажає натхнення на нові креативні звершення!