Практико-орієнтований захід для студентів спеціальності «Менеджмент»

Керуючий відділенням №2 Першого Українського Міжнародного банку (ПУМБ) Дубіна Олексій Миколайович 28.11.2019 долучився до студентів групи М-71 спеціальності «Менеджмент», на практичне заняття з дисципліни «Управління інвестиціями» (викладач – к.е.н., доцент Мирошниченко Ю.О.).

Даний захід був проведений у формі практично-орієнтованої підготовки студентів, де Олексій Миколайович поділився досвідом залучення позичкових інвестиційних ресурсів для підприємства та схеми погашення кредитної заборгованості. Також студенти мали гарну можливість попрактикуватись фінансової грамотності, та детальніше зрозуміли важливість контролю та обліку власних фінансів, та ознайомились з поняттям «фінансової подушки безпеки» та необхідністю її формування. Feed-back від студентів був дуже позитивний – вони активно ставили питання, та дискутували, а також цікавились особливостями практичної роботи менеджерів у банківській сфері, можливості стажування.

Кафедра управління дуже вдячна Олексію Миколайовичу за цікаву зустріч та корисний майстер-клас.