Зустріч студентів з роботодавцями – представниками АТ «Райффайзен Банк Аваль»

В рамках практично-орієнтованої підготовки студентів 03.12.2019 р. проведено зустріч з роботодавцями – представниками АТ «Райффайзен Банк Аваль», який займає провідне місце в рейтингу банків України.

Зі студентами ННІ ФЕМ імені Олега Балацького та ННІ бізнес-технологій «УАБС» спілкувався випускник СумДУ та регіональний менеджер з управління групою відділень АТ «Райффайзен Банк Аваль» Микита Мотруніч. До уваги студентів були представлені цікава доповідь, презентація та відеоматеріал про особливості роботи банку та основні напрямки розвитку, надана корисна інформація про проходження практики, стажування та працевлаштування.
Цікавинкою заходу стала проведена пізнавальна вікторина. Переможці отримали подарунки та головний приз, а всі учасники заходу – сувенірну продукцію банку.
За проханням студентів на наступний вівторок 10.12.2019 р. о 12.00 год. заплановано екскурсію до АТ «Райффайзен Банк Аваль» за адресою: площа Незалежності, 1.