Семінар для керівництва фінансово-промислової групи ТАС

8 листопада у приміщенні Міжнародного інституту менеджменту, місто Київ, професор кафедри Александров В.Т. провів 8 годинний семінар для керівництва основного офісу та фінансових директорів 26 основних підприємств фінансово-промислової групи ТАС.

Програма семінару включала в себе наступні питання:

1. Трансформація підприємств фінансово-промислової групи ТАС в цифрову економіку на основі законів цифрової економіки.
  2. Оптимальні й ефективні технології організації роботи мозку і пам’яті людини для підвищення якості неперервної освіти працівників фінансово-промислової групи ТАС:
    – техніки і методи запам’ятовування інформації;
    – ефективне придбання знань і навичок;
    – творчість і творчі здібності;
    -компетенціі і компетентнісний підхід;
    -думки, дії, навички, характер, поведінку і обставини життя.
  3. Цілі, завдання та технології впровадження інтегрованих автоматизованих навчально-атестаційних комплексів нового покоління при перенавчанні й підвищенні кваліфікації співробітників компаній ТАС.

З метою якісної підготовки семінару – В.Т. Александров здійснив, протягом 3 днів, попередню підготовчу роботу з провідними фахівцями фінансово-промислової групи ТАС у їх основному офісі. Після проведення семінару професор В.Т. Александров отримав запрошення на проведення такої роботи з працівниками основних компаній групи ТАС.