Стажування в Празі у Метрополітному універститеті

Протягом тижня з 28 /10 / 2019 p. по 05 /11 / 2019p. викладачі кафедри фінансів і підприємництва доцент Котенко Наталія та старший викладач Салтикова Ганна приймали участь у програмі академічної мобільності з метою підвищення кваліфікації у Метрополітному універститеті Прага Чеської республіки. Викладачі приймали активну участь у зустрічі з Директором університету Марек Бенеш та Ректором Михал Кліма, відвідали лекцію з міжнародного бізнесу (тьютори: Лея Мельнікова PhD,Ярослав Галик PhD, MBA). Дізналися про досвід викладання безпосередньої від чеських колег. Крім того, були обговорені питання міжнародних відносин та Европейських студій з професором Мет Рихард Браун та можливостей міжнародної співпраці між ВНЗ у розрізі програми Erasmus+ з Яна Берускова, Павліна Кехлерова.