Участь у бізнес-форумі «SMARTINVEST – 2019: конвергенція науки та бізнесу»

11-12 листопада 2019 року співробітники та студенти кафедри Зайцев О.В., Захаркіна Л.С та Луценко Д.В. прийняли участь у Міжнародному інноваційному бізнес-форумі «SMARTINVEST – 2019: конвергенція науки та бізнесу».

Загальний напрям форуму – проблеми бізнесу на шляху інвестування в інновації. У першій половині дня роботи форуму учасникам була представлена доповідь щодо проблем стратегії розвитку інвестицій в інноваційні проекти. Питання із залу показали жвавий практичний інтерес до теми. У другій половині дня форум працював у секціях за напрямками: «Digital: AI & Cogno, Sharing Economy & Blockchain», «Health & Life Science», «New Energy & Clean Tech Economy & Blockchain», «Newmaterial & Space». Форум пройшов дуже вдало, на одному диханні. Велика вдячність організаторам бізнес-форуму: Українському національному комітету Міжнародної Торгової палати; Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME; Фундації національного розвитку та інновацій; Академії економічних наук України; Центру інновацій «Сходи в Майбутнє»; Компанії «Bionity».
За результатами роботи у форумі вручено відповідні сертифікати.