Доцент кафедри управління прийняла участь у Київському Міжнародному Економічному Форумі

8-9.11.2019 р. доцент кафедри управління СумДУ Мішеніна Г.А. прийняла участь у Київському Міжнародному Економічному Форумі (КМЕФ) – «Суспільство 4:0», який став наймасштабнішим за всю історію його проведення: 2 тис. учасників, 22 панельних дискусії, 110 спікерів – провідних вчених, найуспішніших представників бізнесу та топ-менеджменту, політиків.

Місія КМЕФ – розробка стратегії реформування економіки України, яка базуватиметься на нових підходах до освіти, науки, розвитку пріоритетних галузей і “точок зростання” завдяки консолідації досвіду та зусиль бізнесу, влади та експертного співтовариства в рамках КМЕФ.