Акція до Міжнародного дня боротьби з бідністю!

17 жовтня студенти фінансисти провели просвітницьку Акцію до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності! Студенти-фінансисти гр. Ф-61 та Ф-62 провели просвітницьку Акцію до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності!

Студенти ще раз привернули увагу до проблеми бідності як в Україні, так і у всьому світі! Окрім історії виникнення цього дня студенти розповідали про те, що подолання бідності – це ціль номер 1 серед 17-ти цілей сталого розвитку. Також учасники акції дізналися від організаторів, що 14 жовтня 2019 р. Нобелівська премія з економіки була присуджена саме «за експериментальний підхід до викорінення глобальної бідності», запропонований вченими Абиджит Банержи, Естер Дюфло та Майкл Кремер. За словами учасників та організаторів акції, подолання бідності – в руках кожного, навіть найменша допомога тим, хто опинився за межею бідності – це перша цеглинка у вирішення такого глобального питання!!!