Лекція професора з Канади

12 вересня 2016 року студенти та викладачі ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького разом зі студентами та викладачами інших факультетів та представниками IT та інших компаній міста Суми прослухали курс “Introduction to Data Science, Business Analytics, Big Data and Artificial Intelligence” Олександра Романка (Канада) та отримали відповідні сертифікати.

Олександр Романко, який раніше навчався на факультетах ЕліІТ і ФЕМ СумДУ, нині – Ph.D, Старший науковий співробітник з Risk Analytics, Business Analytics в IBM Canada, а також професор (за сумісництвом) в Університеті Торонто. Спеціалізується на ризик-аналітиці, бізнес-аналітиці, фінансовому ризик-менеджменті та інформаційних технологіях, є автором більш ніж 20 статей у міжнародних наукових журналах і співавтором декількох книг, а також засновником Кластеру інформаційних технологій міста Суми.
Загалом курс в м. Суми відвідали близько 250 учасників.
Організатори курсу:
– Ольга Прокопенко, ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького,
– Валентина Сахно, факультет ЕлІТ.