Наші волонтери на театральному фестивалі дітей з функціональними обмеженнями

30 жовтня 2013 р. у нашому місті проходив Х ювілейний обласний театральний фестиваль “Веселка”. У ньому взяли участь незвичайні актори. Усі вони – люди з обмеженими можливостями. У заході приймали участь 13 колективів із Сумської області, Києва та Харкова.

Ювілейні вистави пройшли на сцені Сумського театру юного глядача, де зібралися майже півтори сотні особливих дітей. Для цих дітей участь у фестивалі – велике досягнення і надзвичайне задоволення, адже таким чином вони виявляють та розкривають свій творчий потенціал, залучаються до активного способу життя. Юні актори буквально проживають кожну постановку, відкривають найпотаємніші куточки своїх великих душ.

Продемонстрували свої таланти і учасники дитячого театрального колективу “Перлинка”, який було створено у 2011 р. на базі Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Саме цей заклад звернувся до нашого Клубу волонтерів “Академія добрих справ” з пропозицією долучитися до заходу та виступити у ролі ведучих фестивалю, а також провести зйомку вистави колективу “Перлинка”.

Студенти академії Чечота Тетяна та Березняк В’ячеслав без вагань відгукнулися та блискуче відіграли роль ведучих, а наш оператор відеозапису Ситниченко Володимир Родіонович зробив все можливе, щоб назавжди залишити теплі спогади про фестиваль у серцях юних акторів.

Ми пишаємося тим, що наші студенти не залишилися байдужими до дітей з особливими потребами!

Інформацію підготувала
асистент кафедри банківської справи