Волейбол-футбол: браво, професори!

29 жовтня у рамках святкування Тижня обліково-фінансового факультету в спортивному залі головного корпусу академії відбулися спортивні змагання з волейболу та міні-футболу між командами студентів і викладачів факультету. Це було справді видовищне явище!

Спершу глядачі могли насолодитися волейбольною грою, в якій сили були майже рівними. Однак з рахунком 2:0 все-таки перемогли викладачі. Приємно, що організатори свята потурбувалися про те, щоб грамотами були відзначені як обидві команди, так і кращі гравці – студенти Анна Остапенко та Костянтин Коренєв. Окрасою заходу став виступ колективу “Флорида” та майстерний коментар усіх матчів завідувача кафедри фізичного виховання Л.П. Пилипея.

А ось під час футбольної зустрічі між командою студентів “Веселка” та командою викладачів (здебільшого професорів) навіть непрофесійним оком можна було побачити перевагу з боку старших наставників. Гра була напруженою, навіть агресивною. Воротар викладачів (він же проректор, професор) Сергій Лєонов пропустив лише один м’яч, у той час як у студентські ворота їх залетіло аж 5! Отже, з рахунком 5:1 виграли викладачі.

Друга гра відбулася між командою студентів “Фортуна” та командою аспірантів і молодших викладачів “Гарячі п’ятки”. Перемогли останні з рахунком 5:1.

У фіналі помірялися силами дві команди викладачів – старших і молодших. Всупереч твердженню, що спорт – це прерогатива молодих, перемогли все-таки досвід і згуртованість команди (6:3).

Цікаво, що у складі команди грають досить титуловані й поважні люди: проректор, професор С.В. Лєонов, декан обліково-фінансового факультету, доктор економічних наук Т.Г. Савченко, завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, професор Ф.О. Журавка, доцент кафедри фінансів, докторант І.І. Рекуненко та капітан команди – бухгалтер Є.В. Вовк. Як з’ясувалося, ця перемога “професорської команди” не випадкова, адже викладачі регулярно відвідують спортзал, постійно тренуються і грають своєю злагодженою командою.

Окрім цього, Т.Г. Савченко та І.І. Рекуненко того вечора ще й вдало зіграли у складі волейбольної команди! Цією перемогою науковці академії продемонстрували студентам гарний приклад того, як можна в дорослому житті, сповненому безлічі проблем, бути багатогранною особистістю: досягати значних успіхів у науці, займатися сімейними турботами і водночас знаходити можливість для спорту та здорового способу життя. Браво, професори!

Інформацію підготувала
провідний фахівець інформаційно-видавничого відділу