Клуб любителів гарного кіно в «Спортлайні»

З початком нового навчального року поновив свою роботу «Клуб любителів гарного кіно» НН ІБТ УАБС СумДУ.

Цього року ми змінили місце розташування – переїхали до приміщення студентського клубу «Спортлайн», що поблизу гуртожитку №1А на Прокоф’єва, але ця подія ніяким чином не змінила нашого бажання і надалі знайомити наших студентів ( і не тільки студентів) з кращими зразками світової кіноіндустрії.

Відкрились ми на цей раз дуже символічно – в рамках проведення «Тижнів українського кіно» переглянули сучасні вітчизняні фільми – фентезі «Тіні незабутих предків» (2013 р.) та воєнний бойовик «Незламна» (2015 р.). А що може бути кращим у вільний від навчання час, ніж довгоочікувана зустріч з однодумцями в дружній обстановці? А якщо до цього ще й додати насолоду від перегляду захоплюючих кадрів гарного кіно, кухлик ароматного гарячого чаю чи кави, смачну цукерочку чи печиво, теплий плед, по-домашньому затишну атмосферу невимушеної бесіди… Відчуваю, що ви вже готові приєднатися до лав нашого клубу. І у вас завжди є така можливість. Наприклад, вже наступної середи о 19.30 ми з задоволенням очікуємо на вас в «Спортлайні», щоб разом подивитися легендарну драму «Втеча з Шоушенку», зняту за мотивами повісті Стівена Кінга в Голлівуді у 1994 році.

До речі, наші зустрічі в цьому сезоні плануються кожної середи, і до перегляду пропонуються виключно кінострічки під грифом « Шедеври світового кінематографу» за версією авторитетного IMDB -250. А для тих, хто бажає вдосконалити свою англійську, з наступного місяця на цьому ж майданчику запросить всіх бажаючих до співпраці «Клуб англомовних фільмів» “SubMovie”.

Слідкуйте за анонсами наших показів на сайті інституту та в групі «Студентський клуб SportLine» Вконтакте, щоб бути в курсі подій.

Інформацію підготувала
провідний фахівець по роботі із студентською молоддю
в гуртожитках НН ІБТ УАБС СумДУ,
член «Клубу любителів гарного кіно» С.І.Пустовалова