Інноваційний досвід: студентка з Сумщини на тренінгу UPSHIFT

Студентка першого курсу кафедри управління імені Олега Балацького Салій Анастасія Олександрівна (група М-32ан/1у, спеціальність «Менеджмент»), взяла участь у тренінговому таборі Bootcamp у межах програми UPSHIFT в Сумській області, що відбувся 21–24 лютого 2024 в м. Суми.

Протягом цих чотирьох днів команди шукали рішення проблем, які їх турбують. Вони формували власні проєктні ідеї та стали справжніми агентами змін у своїй громаді.

Буткемп – це навчальний 4-денний тренінг для 10 молодіжних команд, учасників інноваційної програми для молоді UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Програму UPSHIFT у Полтавській та Сумській областях реалізує ГО «Нова Полтава» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумській областях», у партнерстві з ГО «Центр Євроініціатив», за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.