Спартакіада серед ВНЗ НБУ з пляжного футболу та пляжного волейболу

Наприкінці вересня у м. Севастополі проходила спартакіада серед вищих навчальних закладів системи НБУ з пляжного футболу та пляжного волейболу. У змаганнях взяли участь представники Черкаського інституту банківської справи, Харківського інституту банківської справи, Львівського інституту банківської справи, Севастопольського інститут банківської справи і команда академії. Протягом тижня тривала боротьба між збірними командами.

У перший день змагань команда академії здобула перемогу над командою Харківського інституту банківської справи з рахунком 4:3, на другий день з рахунком 2:1 перемогла команду Черкаського інституту банківської справи. У зустрічі з командою Львівського інституту банківської справи у запеклій боротьбі наша команда отримала поразку з рахунком 3:4. На четвертий день у фіналі команда академії розгромила збірну Харківського інституту банківської справи з рахунком 6:1.

У підсумку Кубок переможців спартакіади серед вишів НБУ не змінив своєї прописки і залишився у збірної команди академії. Склад нашої команди: Богдан Даценко (ЕК-21), Олександр Голінач (Ф-31), Роман Демченко (БС03), Дмитро Звонков (МФ-32), В’ячеслав Каліта (БС-33), Ілля Пустовойт (БС-22), Владислав Колесник (Ф-22), Артем Шевцов (П-33), Василь Храпко (Ф-23), Олександр Хомич (Ф-23).

Не менш запекла та інтригуючи боротьба розгорнулася між збірними командами з пляжного волейболу. За підсумками змагань наші дівчата стали бронзовими призерами. Склад команди волейболісток академії такий: Яна Мусієнко (Ф-22), Анна Остапенко (ОА-12), Ірина Торяник (П-21).

Грамотами і подяками за підготовку команди до участі у змаганнях були нагороджені Валентин Вікторович Вербицький та Іван Олександрович Салатенко.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою! Бажаємо здоров’я, командного духу для подальших перемог та успіхів у навчанні!

Інформацію підготувала
старший лаборант кафедри фізичного виховання
Т.М. Верхогляд