Наша команда – срібний призер Всеукраїнського турніру з футзалу Кубок ВФАС

У легкоатлетичному манежі академії завершився Всеукраїнський турнір з футзалу серед жіночих команд вищих навчальних закладів “Кубок ВФАС”. Наші футболістки приймали команди Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ), Національного педагогічного університету ім. Н.П Драгоманова (м. Київ) та Сумського Державного університету. Перші два дні студентки академії розгромили команду СумДУ з рахунком 11:0 та команду НПУ ім. Н.П. Драгоманова (м. Київ) з рахунком 16:1. На жаль, у заключній зустрічі збірна академії поступилася команді НУФВСУ (м. Київ) з рахунком 1:2, але дівчата боролися до останньої хвилини. У загальному заліку гравці академії отримали срібні нагороди та цінні призи, які вручали в.о. ректора академії Сергій Миколайович Козьменко, представник федерації футболу України Юрій Кондратьєв, голова федерації футзалу Сумщини Олександр Єлшанський.

Турнірна таблиця.

Склад команди:

1. Тренер – Ткаченко Олександр Афанасійович;
  2. Гуринець Наталія;
  3. Дехтяр Юлія;
  4. Кічій Тетяна;
  5. Пасенкова Вікторія;