Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Академіада з легкоатлетичного кросу

У перший день жовтня відбулася академіада з легкоатлетичного кросу, яка зібрала 41 кращих кросменів і кросменок академії. Дистанція змагань пролягала в урочищі “Баси”. Для визначення переможців і призерів змагань юнакам необхідно було подолати 3000 м, а дівчатам – 1000 м. Найспритнішим і найвитривалішим серед юнаків з результатом 9 хв. 29 сек. виявився Віктор Курочка (гр. БС-01), срібним призером академіади з результатом 10 хв. 24 сек. став Євген Гуцол (гр. Ф-12), бронзову нагороду з результатом 10 хв. 26 сек. виборов В’ячеслав Козаченко (гр. ЕК-11). Серед дівчат перше місце з результатом 3 хв. 33 сек. виборола Олена Ковінько, срібну нагороду з результатом 3 хв. 4 сек. здобула Валентина Майковська (ОА-12), бронзовим призером змагань з результатом 3 хв. 49 сек. стала Вікторія Дорошенко (гр. Ф-12).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!