Участь у конференції розробників Windows 8.1 Camp

21 жовтня в м. Києві в офісі Microsoft Україна відбулася конференція Windows 8.1 Camp, присвячена виходу нової операційної системи Windows 8.1. У роботі конференції узяв участь і наш студент Володимир Мельник (гр. МЕК-32).

Загальна кількість учасників – близько 200 чоловік. У ході конференції слухачі ознайомились із новими можливостями ОС. Низка доповідей була присвячена розробкам під дану операційну систему, розробкам ігрових додатків та додатків з використанням хмарної технології Azure в контексті Windows 8.1. Доповідачами конференції були як співробітники Microsoft, так і IT-спеціалісти з компаній-партнерів.

Присутніх ознайомили також із основними заходами, що проводить Microsoft, проведено екскурсію київським офісом компанії, а також у кожного учасника конференції була можливість особисто протестувати ОС Windows 8.1 на нових пристроях від компаній-партнерів.

Інформацію підготував
доцент кафедри економічної кібернетики