Участь студентів у ХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів

Студенти 2-го курсу напряму підготовки “Облік і аудит” Алтинцева Оксана, Кононенко Віта та Саєвська Оксана взяли участь у ХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та аспірантів “Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів”, яка проходила у Черкаському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України 23-24 травня 2013 року.

За результатами даної конференції Алтинцева Оксана була нагороджена дипломом ІІ ступеня, Кононенко Віта та Саєвська Оксана – грамотою у номінації «За актуальність теми» за напрямом “Інтеграційні та глобалізаційні процеси в економіці” (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки Хомутенко Л.І.)

Кафедра міжнародної економіки щиро вітає призерів та бажає подальших наукових успіхів.