Вітаємо команду КВН Фреш з перемогою у грі ? фіналу Відкритої Дніпровської Ліга КВН

2 жовтня у Дніпропетровську відбулася друга гра ? фіналу Відкритої Дніпровської Ліги КВН (офіційної міжрегіональної ліги «АМіК»). Відкрита Дніпровська Ліга КВН створена ТО «АМіК» спільно з театром КВН ДГУ та понад десяти років приймає команди не лише з України, але і з ближнього зарубіжжя.

У другій грі ? фіналу приймали участь 8 команд з Росії (Казань), Молдови (Кишинів) та України (Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Мелітополь, Суми).

За результатами гри команда КВН академії «Фреш» посіла перше місце (детальніше), виборовши перемогу в трьох з чотирьох конкурсів (фрістайл, розминка, біатлон, імпровізаційний конкурс). За результатами двох чвертьфіналів, перший з яких проходив 25 вересня, наша команда також посіла 1-ше місце.

Вітаємо нашу команду у складі:

• Коваленко Микола
  • Акуліч Віталій
  • Паращук Дмитро
  • Петрова Яна
  • Коваленко Марина
  • Гузь Марина (керівник)

Бажаємо нашій команді успіху та натхнення! Так тримати!