Ще один приємний результат минулого конкурсу

Як уже повідомлялось, у лютому – березні поточного року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за кількома економічними напрямами. Почесне друге місце за напрямом «Світове господарство та міжнародні економічні відносини» виборов студент другого курсу Ярослав Хомутенко.

Щойно з Донецька надішла ще одна приємна звістка: студент третього курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Антон Гончарук нагороджений грамотою за наукову роботу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2010/2011 н.р. за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом». Радість успіху з переможцем по праву поділяє його науковий керівник – доктор економічних наук, професор М.І. Макаренко. Наукова робота «Розвиток єврорегіонального співробітництва на основі кластерної організації фінансування» справила позитивне враження на журі конкурсу і заслужила високої оцінки.