Тиждень факультету банківських технологій: розмаїття талантів вражає!

14 травня 2015 року відзначилося святковим концертом з підбиттям підсумків конкурсів Тижня факультету банківських технологій і нагородженням переможців.

Усіх присутніх на заході тепло привітала проректор Академії, професор Школьник Інна Олександрівна, побажавши студентам натхнення, самовпевненості, щоб у них виростали крила осягати нові горизонти та підносити ім’я Академії.

У своєму привітанні декан факультету банківських технологій, професор Д’яконова Ірина Іванівна зосередила увагу на наукових досягненнях викладачів та студентства, відзначивши найсумлінніших почесними грамотами.

Колорит святу задавали вокальний ансамбель «Оксамит», спів Агнії Хомутенко, Анни Баранової, танцювальні номери студентства.

Церемонію нагородження переможців інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» проводив заступник декана факультету банківських технологій, старший викладач кафедри теоретичної і прикладної економіки Олексіч Дмитро Володимирович, привітавши з перемогою команду студентів-банкірів «Назва команди».

Оваціями залу та солодкими подарунками були відзначені призери конкурсу на розробку фотоколажу академічної групи «Навчаємося з любов’ю та вірою у майбутнє». Переможці, що визначені відкритим інтернет-голосуванням у соціальних мережах, є наступними:

• І місце –група БС-23;
  • ІІ місце – групи ЕК-41, ЕК-42;
  • ІІІ місце – група МЕ-41.

У рамках Тижня факультету банківських технологій також проводився конкурс на написання есе англійскою мовою «Як побудувати Європу в Україні?». Переможця заходу привітала завідувач кафедри іноземних мов, доцент Гнаповська Людмила Вадимівна. Примітно, що ним виявився представник Кадетського корпусу імені І.Г. Харитоненка Решитько Володимир.

Студенти спеціальностей «Банківська справа», «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка» взяли участь у гумористичному конкурсі «Ми …надцять років потому», представивши свою версію майбутнього через відеопрезентації та дотепні мініатюри.

Важко виділити найкращих, всі дуже старалися і порадувати глядачів кмітливістю, невичерпними талантами та запальною енергією.

Незабутнє свято добігло кінця, залишивши по собі багато неповторних вражень, позитивних емоцій і переконання: студенти факультету банківських технологій найталановитіші у вмінні віртуозно поєднувати навчання та веселе дозвілля!

kek-15-05-2015-1 kek-15-05-2015-2 kek-15-05-2015-3 kek-15-05-2015-4 kek-15-05-2015-5_ kek-15-05-2015-6

Інформацію підготували
старший викладач кафедри економічної кібернетики
К.М. Кунцева,