Студентки УАБС – призери конкурсу наукових робіт від компанії SAS Institute Україна

На початку грудня 2015 року було визначено переможців конкурсу наукових робіт, виконаних з використанням технологій SAS, який проводила компанія SAS Institute Україна.

Компанія SAS є найбільшою у світі приватною ІТ-компанією, яка спеціалізується на розробці та продажу програмних рішень та додатків класу Business Intelligence, Data Quality и Business Analytics. В Україні дана компанія працює з 2007 року. Українська академія банківської справи є членом проекту «Академічна програма SAS для ВУЗів», координатором якої є декан факультету банківських технологій Д’яконова Ірина Іванівна.

Учасниками конкурсу наукових робіт, що проводився даною компанією, стали студенти Київського політехнічного інституту, Київського національного університету імені Т. Шевченка, Української академії банківської справи, Уманського державного педагогичного університету ім. П. Тичини.

Наукові роботи представників Української академії банківської справи – студентки 6-го курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Саєвої Катерини (науковий керівник – Перхун Л.П.) та студентки 5-го курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Коркішко Анастасії (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Яровенко Г. М.) зайняли призові місця та були визнані гідніми грошової винагороди.

Робота Саєвої Катерини присвячена економіко-математичному моделюванню результатів вступу до ВНЗ та виконана на прикладі Державного вищого навчального закладу “Українська академія банківської справи Національного банку України”.

Робота Анастасії Коркішко присвячена моделюванню шахрайських операцій з кредитними картками в комерційних банках. Обидва дослідження виконано із використанням потужного аналітичного інструменту SAS Enterprise Miner.

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів в подальших дослідженнях!

З роботами учасників можна ознайомитися за посиланням https://sites.google.com/site/data4mining/intother/sas_contest_ua_2015.

kek-16-12-2015-2 kek-16-12-2015-1

Інформацію підготувала