Студентка стала переможницею І туру Конкурсу наукових робіт

Студентка групи МОА-01 Кулагіна Ганна (науковий керівник – доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Слободяник Ю.Б.) стала переможницею І туру і була запрошена до участі у ІІ турі Конкурсу студентських наукових робіт в рамках 10-ї Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної школи-конференції “Сучасні проблеми гуманізації та гармонізації управління”, що проходила у м. Харків з 4 по 10 листопада 2010 року.

В роботі школи-конференції взяли участь представники Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Харківського національного автомобільно-дорожного університету, Харківського гуманітарно-педагогічного інституту, Національного університету “Києво-Могилянська Академія”, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара. На конкурс студентами були представлені наукові роботи з фізики, математики, біології, педагогіки, соціології та економіки.

Під час роботи конференції Кулагіна Ганна представила доповідь на тему: “Проблеми реалізації державного аудиту ефективності в Україні”, презентація якої отримала схвальні відгуки.