У гуртожитках шукали відповідь на питання: Що? Де? Коли?

Увечері 29 жовтня 2014 року в кафе “Спорт-лайн” відбулася інтелектуальна гра “Медіа “Що? Де? Коли?” між студентськими командами гуртожитків.

Підготували та провели захід відділ з організації виховної та позанавчальної роботи спільно зі студентськими радами гуртожитків. Координатори проекту – президент Сумського “Інтелект-клубу” Боровик Галина Олександрівна та тренер Негреба Олег Миколайович.

Гості проекту – шкільна команда-учасниця Сумської міської дитячо-молодіжної суспільної організації “Інтелект-клуб” Палацу дітей та юнацтва.

За перехідний кубок змагалися 14 команд із гуртожитків №1, №2, №3 та гуртожитку-готелю “Олімпійський”. Студенти показали дуже гарні результати в двох турах. Відповіли на всі запитання та завдання. Диплом за третє місце отримала команда “КБК” (“Клуб брутальних кібернетиків”) – 2-й гуртожиток, капітан Міненко Сергій, група ЕК-22; друге місце – команда “Как? С кем? Почему?” – 2-й гуртожиток, капітан Поліщук Олександр, група БС-31; а переможцем стала команда “Спірітус лепс” з третього гуртожитку, капітан Кононихін Сергій, група МП-31.

Щиру подяку від імені адміністрації академії та студентських гуртожитків висловили Боровик Галині Олександрівні та Негребі Олегу Миколайовичу за постійну підтримку та допомогу у проведенні інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” та активне сприяння розвитку інтелектуального руху серед студентської молоді.

Учасників змагання нагородили дипломами за призові місця та грамотами за активну участь, а також солодкими призами від рад гуртожитків.

Ця інтелектуальна гра ще більше згуртувала й здружила наших студентів, принесла їм море позитивних емоцій і задоволення.

Інформацію підготувала
вихователь гуртожитку №2