Магістри-фінансисти на V Міжнародному студентському конкурсі з інвестиційних досліджень

24 жовтня магістри кафедри фінансів – Волосовець Яна, Карпенко Анна, Кононенко Марина, Литвиненко Тарас, Росiна Марiя, разом із доцентом кафедри Пластуном В.Л. прийняли участь у відкритті V Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень в Україні “CFA Institute Research Challenge in Ukraine”.

Конкурс має на меті наближення сучасної освіти до практики інвестиційного бізнесу. CFA Institute Research Challenge є найпрестижнішим студентським конкурсом з інвестиційних досліджень у світі. У Конкурсі приймають участь команди, що складаються з 3-5 студентів 4-5 курсів освітнього рівня “Бакалавр” та/або 1-2 курсів освітнього рівня “Магістр”, які протягом 2 місяців повинні будуть написати інвестиційний звіт по одній з провідних публічних компаній. Згідно умов Конкурсу, написання інвестиційного звіту та презентація здійснюються англійською мовою. Цього разу на заході були присутні більше 100 студентів майже з 30 вузів України.

УАБС НБУ

В рамках конкурсу відбулись зустрічі із представниками СFA Society Ukraine, які розповіли про особливості побудови кар’єри у фінансово-інвестиційної сфери (доповідачі: Т. Нічосова, А. Анзіна), важливості професійної сертифікації таких спеціалістів. Студенти дізнались про програму СFA, яка є найбільш відомою у світі програмою самопідготовки сертифікованих фінансових аналітиків.

Президент Української асоціації інвестиційних професіоналів, Євген Гребенюк, CFA, свою доповідь присвятив важливості етичних стандартів в роботі спеціалістів інвестиційної сфери.

Значна частина зустрічі була відведена особливостям підготовки інвестиційного звіту, про що розповів один із переможців першого аналогічного конкурсу – Роман Азін. Він же зупинився на особливостях діяльності об’єкту дослідження цьогорічного конкурсу – компанії RTL Group, яка є одним із світових лідерів телетрансляцій, виробництві мультимедійного контенту і його продажу по всьому світу.

Кожна із команд-учасниць отримає допомогу у підготовці інвестиційного звіту від професіоналів цією сфери. Наша команда працюватиме разом із Дмитром Тихоновим, заступником директора з інвестицій фінансової компанії “Фінтайм” (м. Київ).

Наступні два місяці наші студенти будуть інтенсивно працювати, для того щоб підготувати звіт найвищої якості. Адже переможець українського турніру прийме участь у регіональному фіналі, який пройде у м. Амстердам (Нідерланди).

Інформацію підготував
доцент кафедри фінансів