Зустріч студентів з успішними випускниками

З нагоди Global Money Week 2019 до кафедри завітали успішні випускники УАБС Валерій Масік та Антон Мартинов, які поділилися зі студентами власним досвідом роботи у банківському секторі та веденні власного бізнесу. Валерій Масік є випускником спеціальності «Фінанси» 2006 року. На даний час є приватним підприємцем засновником компаній «Бутік сучасної вишиванки» та  «CoffeeMan» у місті Суми. Антон Мартинов випускник 2010 року спеціальності «Фінанси», працює керівником напрямку з активних операцій клієнтів МСБ в АТ «ПриватБанк».

У процесі спілкування з випускниками студенти-бакалаври задавали питання щодо успішного проходження співбесіди та складання резюме; цікавилися секретами успішної підприємницької діяльності, особливостями ведення бізнесу в Україні, перспективами кар‘єрного зростання в банках та інших фінансових установах, джерелами професійного натхнення та розвитку.

Дана зустріч викликала неабиякий ажіотаж серед студентів, що підтвердило необхідність організації подібних зустрічей в майбутньому!