В ННІ БТ «УАБС» названо переможців рейтингу «Особистості і події року»

12 лютого в ННІ БТ «УАБС» СумДУ вшанували переможців щорічного рейтингу «Особистості і події року». Рейтинг розпочав низку святкових заходів, приурочених до Дня ННІ БТ «УАБС».

Мета рейтингу – визначити події і вшанувати викладачів, студентів, співробітників, які прославили «УАБС» і Сумський державний університет, сформували позитивний імідж вишу у 2017 році.

Переможцем у номінації «Науковець року» стала кандидат економічних наук, доцент Анна Буряк як керівник науково-дослідної роботи на тему «Економіко-математичне моделювання механізму відновлення суспільної довіри до фінансового сектору: запорука економічної безпеки України», співавтор англомовної монографії виданої в Німеччині за результатами наукового проекту DAAD.

«Досягненням року» визнаний доктор економічних наук, доцент Олексій Пластун, професор кафедри міжнародної економіки, який протягом 2017 року вів активну публікаційну діяльність на міжнародному рівні, результатом чого стали публікації в найвідоміших видавництвах і виданнях світу: Oxford University Press, Springer, Emerald, Taylor & Francis Group . Препринти наукових статей Олексія Пластуна неодноразово входили до списку найбільш популярних наукових баз статей SSRN.

Перемогу в номінації «Викладач року» здобула  Алла Бондаренко, кандидат технічних наук, доцент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки, яка має загальний стаж роботи 29 років, із них 21 рік – в УАБС. Сфера наукових інтересів: дослідження проблем у сфері маркетингу, методики викладання у вищій школі, менеджменту персоналу. Алла Федорівна здійснила величезний особистий внесок у формування кафедри менеджменту та її розвиток. Викладає курси з маркетингу, менеджменту персоналу. Опубліковано понад 100 наукових та навчально-методичних праць.

Науковою подією року визнана Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Якісна мовна освіта у сучасному глобалізованому світі: тенденції, виклики, перспективи», яка є першою спробою невипускової мовної кафедри іноземних мов ННІБТ «УАБС» зібрати потужний всеукраїнський науковий форум, присвячений проблемам сучасної мовної освіти в Україні.

У номінації «Проект року» перемогу здобула Програма академічної мобільності для студентів і аспірантів «УАБС» у Польщі, організатором якої є кандидат економічних наук, старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і оподаткування Артем Колдовський.

«Креативом року» визнано проект Open Course Ware (OCW) «Фінансова грамотність для школярів», автором якої є кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи і страхування Олена Пахненко, співавтор підручника англійською мовою  «Introduction to finance: theory and practice».

«Відкриттям року» названо Курси ментальної арифметики «Абакус» – це унікальний курс з розвитку обчислювальних навичок, який організовано викладачами кафедри економічної кібернетики. Куратор курсу – кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економічної кібернетики Віталія Кобійчук. Тренер – аспірантка кафедри економічної кібернетики Олена Колотіліна.

Найкращою культурно-мистецькою подією року стали  молодіжні творчі вечори, об’єднані назвами «Квартирник», «Бункер», організовані студентами УАБС, які стали яскравими загальноміськими подіями. Організатори: Олександра Черкай, Влад Рева, Ліза Черненко, Юрій Помазан.

На «Спортивний Олімп» зійшов за результатами 2017 року Тигран Мкртчян, студент групи ОП-71а, який є провідним легкоатлетом світу, призером чемпіонату області з легкої атлетики, учаснико чемпіонату України. 17 лютого у Стамбулі Тигран братиме участь у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики у приміщенні.

Ветераном року визнано Людмилу Шкаріну, активну учасницю Клубу ветеранів, співорганізатора багатьох культурних, оздоровчих заходів, екскурсій. Завдяки Людмилі Павлівні кожен із членів клубу відчуває радість спілкування з колегами, друзями, однодумцями.

Вітальні слова на адресу переможців, номінантів рейтингу й усього колективу звучали від директора інституту бізнес-технологій «УАБС» професора І.І. Д’яконової, почесного ректора Української академії банківської справи, доктора економічних наук, професора А.О. Єпіфанова, першого проректора СумДУ В. Д. Карпуші, директора ННІ ФЕМ імені Олега Балацько професора Т. В. Васильєвої, голови профспілкового комітету працівників СумДУ В.О. Боровик, директора департаменту управління комунікацій та інформаційного забезпечення Сумської міської ради А. І. Кохан, директора з продажів Сумського виробничого об’єднання О. Н. Месхії, керуючого відділенням АТ ОТР Банк у Сумській області Є. І. Чернухи, генерального директора рекламно-виробничої компанії «Бінго» та івент-агенції «Свято плюс», Т. В. Купрійчук, в. о. обов’язків директора ДУ «Східний державний центр Олімпійської підготовки з легкої атлетики ММС» В. А. Корж.

osobustosti2.JPG osobustosti3.JPG osobustosti4.JPG osobustosti5.JPG osobustosti6.JPG osobustosti7.JPG osobustosti8.JPG osobustosti9.JPG osobustosti10.JPG osobustosti11.JPG osobustosti12.JPG