Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Збірна УАБС з легкої атлетики виборола бронзу в обласних змаганнях

У легкоатлетичному манежі відбулися V обласні спортивні ігри серед ВНЗ ІІІ-IV р.а.

У перший день змагань на дистанції 60 м у фінал «Б» вийшли Богдан Тєтєрєв, Олексій Поздняков, Станіслав Тритяк, також участь взяли Андрій Губаренко та Олексій Корецький. Серед дівчат срібною призеркою стала Марія Миколенко.

На дистанції 400 м перемогу отримали Євген Гуцол та Марія Миколенко, срібло виборов Олексій Поздняков. У стрибках у довжину та у потрійному стрибку лідером стала Анна Красуцька.

У другий день змагань на другу сходинку п’єдестала піднялися Євген Гуцол та чоловіча збірна – Станіслав Тритяк, Олексій Корецький, Богдан Тєтєрєв, Євген Гуцол.

У загальнокомандному заліку збірна команда академії стала бронзовим призером серед ВНЗ ІІІ-IV р.а.