Завершуємо роботу зі студентами Університету Бінгхем (Нігерія) в розрізі е-курсу «Економіка кібербезпеки»

Упродовж перших трьох годин було розглянуто базові аспекти поведінкової економіки, типів поведінки, які сприяють отриманню «цифрового добробуту», «інформаційної демократизації» суспільства.

Друга частина інтенсиву була присвячена дослідженню ролі емоцій і емоційного інтелекту під час вибору товару в епоху розвитку «цифрової економіки», маркетинговому позиціонуванню через соціальні мережі, захисту прав споживачів у цифровому просторі.

Студенти постійно брали жваву участь у всіх обговореннях, висловлюючи власне бачення розглянутих вище питань.

Більше інформації дізнайся за посиланням https://ek.uabs.sumdu.edu.ua/