Викладач СумДУ перший серед кращих вчених-економістів України (за рейтингом RePEc)

Викладач кафедри міжнародних економічних відносин ННІ БТ «УАБС» Пластун Олексій Леонідович очолив рейтинг кращих вчених-економістів України за даними одного з найбільших депозитаріїв світу з економічної тематики RePEc.

RePEc (Research Papers in Economics) – це спільний проект сотень добровольців у 101 країні для поширення досліджень в галузі економіки та суміжних наук. Основою проекту є децентралізована бібліографічна база даних наукових праць, статей журналів, книг, розділів книг та програмних компонентів, які підтримуються волонтерами. Потім зібрані дані використовуються в різних сервісах, які обслуговують зібрані метадані користувачам або покращують їх.

Наразі в депозитарії міститься близько 2,8 мільйона дослідницьких робіт із 3200 журналів та 5000 препринтів. Понад 55 000 авторів зареєстровано, а 75 000 підписок електронної пошти обслуговуються щотижня.

Даним депозитарієм ведеться цілий ряд рейтингів, зокрема кращих інституцій та вчених світу в цілому та в розрізі окремих країн. Станом на серпень 2019 року професор кафедри міжнародних економічних відносин д.е.н. Пластун Олексій Леонідович посів перше місце в рейтингу кращих вчених економістів України за останні 10 років.

В рейтингу за всю історію спостережень Пластун О.Л. наразі посідає 4 місце.

Більш детально з результатами рейтингу можна ознайомитись, перейшовши за наступним посиланням.

Застереження

Даний рейтинг заснований на обмеженій вибірці результатів досліджень з економіки та фінансів. Розглядаються лише матеріали, каталогізовані в RePEc. Для будь-якого критерію, що базується на цитуваннях, розглядаються лише роботи, які можна було б проаналізувати проектом CitEc. Для будь-якого рейтингу вчених можуть прийматися до уваги лише ті, хто зареєстрований у службі авторів RePEc. Таким чином, цей список аж ніяк не базується на повному зразку.