Волонтерські ініціативи викладачів та випускників академії

Викладачі академії відвідали вихованців Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів (с. Рибці Сумського району)

24 лютого викладачі академії відвідали відділення змішаного типу Сумського обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів (с. Рибці Сумського району), яким опікується академія, оскільки жодна дитина у цей складний час не має залишатись без уваги і підтримки.

В рамках благодійної акції викладачами та випускниками академії було зібрано іграшки, книги, набори для творчості для оновлення ігрової кімнати закладу. Приємно відмітити, що цього разу випускники академії підтримали ініціативу рідної альма-матер та прийняли активну участь у проекті академії.

Вихованці установи потребують не тільки соціального захисту та підтримки з боку держави, а й уваги зі сторони благодійних організацій, тому академія продовжує ініціативу акумулювати допомогу на базі кафедри управління та фінансово-економічної безпеки.

Потреби центру:

– дитячі шкарпетки;

– дитяча спідня білизна;

– іграшки;

– засоби індивідуальної гігієни (а саме: мило рідке, шампунь, туалетний папір, пральний порошок, зубні щітки та зубну пасту);

– цукерки, печиво, сік.

За детальною інформацією, щодо організації благодійної допомоги Ви можете звернутися за телефоном 66-50-45 або 53-62.

Нехай добрі традиції добрих вчинків повертаються в нашу культуру, в наші серця.

Разом ми зможемо більше!

Інформацію підготувала

асистент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
Г.О. Мірошниченко