Вітаємо випускників бакалаврату 2020 ННІ БТ «УАБС» Сумського державного університету?

Вітаємо випускників бакалаврату ННІ БТ «УАБС» Сумського державного університету👏!

Дякуємо Вам за Вашу наполегливість, ініціативність та прагнення до самовдосконалення протягом всього періоду навчання!

Вітаємо з отриманням освітнього ступеня бакалавр, згідно наказу СумДУ “Про завершення навчання” № 0782-ІІІ, від 30.06.2020👏

Особливо відмічаємо тих студентів, хто отримує диплом з відзнакою🏆: Нечепоренко Ілля Дмитрович, Островський Олександр Олександрович, Онопко Юлія Дмитрівна; Капленко Альона Олександрівна, Устик Євгенія Сергіївна; Іщенко Юлія Віталіївна, Кіріл’єва Анастасія Віталіївна, Опанасенко Єлизавета Юріївна.

Також, відмічаємо тих, хто був активним 🥇🥈🥉у науці, міжнародних, освітніх та соціальних проєктах, здобував перемоги у творчих конкурсах та спортивних змаганнях: Соловей Інна Володимирівна, Кайданюк Ліна Вікторівна, Мусіян Євген Анатолійович, Холява Інна Олександрівна, Хорішок Вікторія Володимирівна, Гончар Анжела Євгеніївна, Кравцов Дмитро Олександрович, Долгошеєва Ольга Ігорівна, Пальоха Юрій Юрійович, Зеніков Даніїл Андрійович, Киян Ірина Олексіївна, Вергун Антон Андрійович, Герасіка Наталія Ігорівна, Гужва Юлія Юріївна, В`юн Дар`я Вячеславівна, Островський Олександр Олександрович, Устик Євгенія Сергіївна, Капленко Альона Олександрівна, Онопко Юлія Дмитрівна, Ничик Інна Олегівна, Нечепоренко Ілля Дмитрович.

Віримо, що Вам вдасться реалізувати всі свої сміливі мрії та амбітні плани!

Щиро чекаємо Вас у магістрату!