Вітання з Днем працівника освіти та Днем університету

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом та Днем університету!

Високопрофесійний колектив нашого інституту, студентство, працівники є взірцем громадянськості та патріотизму. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний науковий пошук, самовідданість, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте студентській молоді.Ви робите все можливе для забезпечення розвитку пріоритетних напрямів освітньої галузі, підготовки висококваліфікованих фахівців.

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Бажаємо усім натхнення, подальшого творчого зростання,  любові до обраної професії, успіхів у всіх добрих справах і починаннях на благо Університету та рідної України. Нехай професійний успіх, творча наснага та оптимізм крокують поруч із вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню всіх планів та задумів як професійних, так і особистих.

Бажаємо щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.