Вітаємо бакалаврів з успішним захистом кваліфікаційних робіт

Відбувся перший день захисту кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти рівня «бакалавр» зі спеціальності 051 Економіка ОП Економічна кібернетика ННІ БіЕМ.

Захистилися троє здобувачів групи ЕК-91а: Шапаренко Сергій Віталійович з темою «Економіко-математичне моделювання взаємозв’язків cashless economy, сервісів телекомунікаційних компаній та індикаторів тіньової економіки на основі методів data mining» (під керівництвом доктора філософії Доценко Т.В.), Солярова Катерина Геннадіївна з темою «Прогнозування інформаційних трендів кібератак» (керівник – доцентка, д.е.н. Яровенко Г.М.) та Петренко Каріна Юріївна з темою «Економіко-математичне оцінювання фінансової інклюзії населення», яка захищалася англійською мовою (керівник – к.е.н. Діденко І.В.).

Всі студенти захистилися на «відмінно».

Вітаємо! Чекаємо у магістратурі.