Відбувся захист дипломних робіт студентів-магістрів!

Нарешті студенти дочекалися цієї хвилюючої миті – захисту дипломної роботи!

27 травня 2021 року на кафедрі економічної кібернетики відбувся захист дипломних робіт студентів-магістрів зі спеціальності 051 «Економіка» (ОНП Економічна кібернетика).

Екзаменаційна комісія працювала під головуванням директора Товариства з Обмеженою Відповідальністю «Європейський Консалтинговий Сервіс» Сафонова Дениса Григоровича.

На захист були представлені роботи, присвячені актуальним питанням у сфері економіки. Магістри кафедри економічної кібернетики гідно представили свої роботи перед екзаменаційною комісією. Члени комісії відзначили високий теоретичний та практичний рівень підготовки випускників спеціальності.

Найкращими були визнані кваліфікаційні роботи студентів Пігуля Євгена, Рожкової Марина, Скриньки Лілії та Дініца Руслана.

Щиро вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності!